Prejdi na domovskú stránku
FB

Slovak
Meno: Heslo:
Nová registrácia     Zabudnuté údaje
Len 0.125€ za 1GB - objednávka cez SMS !


Vitajte v centre nápovedy

V záujme poskytnúť čo najvyšší komfort pri poskytovaní služieb a pomoci s ich využívaním sme pripravili viacero možností ako dostať odpovede na vaše otázky

 Videonápoveda:
 Odosielanie súborov na Upnito cez softvér Upnito manažér
 Sťahovanie súborov z Upnito cez softvér Upnito manažér


 FAQ - často kladené otázky:
 1 Ako veľký môžem odoslať súbor a koľko ich môže byť?
 Na upnito.sk môžte nahrať až 1000MB súbor v ľubovoľnom množstve. Cez web je kvôli efektívnosti možné nahrávať len 1 súbor v jednu dobu. Pre odosielanie viac súborov odporúčame Upnito Manager. Na Upnito je možné nahrávať neobmedzený počet súborov.
 2 Ako veľký môžem odoslať obrázok a koľko ich môžte byť?
 Cez web môžte odoslať až 5 obrázkov naraz, každý môže mať veľkosť max 5MB. Systém automaticky vytvorí z obrázkov galériu. Pre registrovaných máme bezplatnú funkciu fotoalbumov, kde môžte nahrať až 100 obrázkov, každý o veľkosti 5MB, teda dokopy môžte nahrať až 500MB album. Na Upnito je možné nahrávať neobmedzený počet obrázkov.
 3 Ako dlho uchováte moje obrázky a súbory na vašich serveroch ?
  Súbory na serveroch ponechávame až 60 dní od posledného stiahnutia. Túto platnosť môžte predĺžiť kreditmi o ďalších 30 dní pokaždé, kedy budete chciet. Obrázky sú na našich serveroch neobmedzene - tie vôbec nemažeme.
 Objednal som si kredit cez SMS a neprišla mi spätná SMS
  Ak Vám neprišla spätná SMS, nebol Vám ani odrátaný kredit. Prosím skontrolujte či ste zadali správne údaje a zvolili správnu krajinu pre odoslanie SMS vo formulári. Ak do niekoľkých minút nepríjde spätná SMS, napíšte nam cez kontaktný formulár Reklamácia SMS.
 Objednal som si kredit cez účet, kedy mi nabehne do účtu?
  Ak ste platili cez internet banking, tak najneskôr nasledujúci pracovný deň od prijatia platby. Obvykle je to 1-2 dni. Cez poštu to trvá 3-5 dní. Vklad na účet zaznamenávame ihneď. Pre urýchlenie nám môžte zaslať potvrdenie o vykonanej platbe a my Vám účet aktivujeme v zrýchlenej dobe.
 Ďalšie otázky a odpovede budeme postupne pridávať.
 


 Kontaktný formulár:
 Kontaktný formulár
  Napíšte nám e-mail ak ste nenašli odpoveď na otázku, ktorú hľadáte!


2007-2017 Upnito.sk všetky práva vyhradené.
Prevádzkuje spoločnosť EnerNet s.r.o.
V prípade problémov nás kontaktujte na podpora@upnito.sk